Egzamin dla studentów TiR I stopnia I roku

Egzamin z przedmiotu „Historia architektury i sztuki” dla studentów I roku I stopnia TiR rozpocznie się  28 czerwca o godzinie 11-tej w budynku Mickiewicza 16.

Prowadzący: prof. Hieronim Kaczmarek

Egzamin dla studentów TiR II stopnia I roku

Egzamin z przedmiotu „Historia  kultury” dla studentów I roku II stopnia TiR rozpocznie się  28 czerwca o godzinie 13-tej w budynku Mickiewicza 16

Prowadzący: prof. Hieronim Kaczmarek

Konsultacje z prof. H. Kowalewską-Kalkowską w dniu 16.06.2017 r. odwołane

W dniu 16 czerwca 2017 r. (piątek) konsultacje z prof. H. Kowalewską-Kalkowską są odwołane z powodu wyjazdu służbowego.

Biuletyn meteorologiczny US - maj 2017

Szanowni Państwo,

Pojawił się najnowszy numer Biuletynu Meteorologicznego US za maj 2017 r.

Dostępny jest on pod zamieszczonym poniżej linkiem

BIULETYN METEOROLOGICZNY US - MAJ 2017

Pozostałe numery można odnaleźć na stronie Miejskiej Stacji US: http://wnoz.usz.edu.pl/biuletyn-meteorologiczny.html

Zachęcamy do lektury.

Rekrutacja-Studia Podyplomowe BiOZE (2 edycja)

CELE STUDIÓW   Przekazanie słuchaczom wiedzy prawnej, ekonomicznej i przyrodniczej dotyczącej OZE; zaznajomienie m.in. z potencjałem energetycznym Polski, zwłaszcza części północno-zachodniej, innowacyjnym pozyskiwaniem biopaliw, analizą dokumentacji planistycznej oraz metodami prowadzenia konsultacji i rozwiązywania konfliktów społecznych dotyczących inwestycji OZE.

FORMA   Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów, ćwiczeń, zajęć laboratoryjnych oraz warsztatów w działających elektrowniach OZE w Polsce i w Niemczech.

ORGANIZACJA Studia trwają 2 semestry. Kończą się uzyskaniem świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Zajęcia zaczynają się w październiku, będą odbywały się w piątki od 17.00 oraz w soboty (ew. sporadycznie w niedziele), zazwyczaj co drugi tydzień.

KOSZTY   Koszt studiów to 1450 złza semestr z możliwością rozbicia na raty po 725 zł. Istnieje możliwość wystawienia faktury na zakład pracy słuchacza (np. urząd) po uzyskaniu zgody pracodawcy na całkowite lub częściowe pokrycie kosztów studiów.

WYMAGANIA WSTĘPNE Ukończone studia wyższe przynajmniej I stopnia (inżynierskie lub licencjackie).

Wymagane dokumenty:

- podanie - kwestionariusza o przyjęcie na studia podyplomowe (dostępny na stronie www.podyplomowe.usz.edu.pl)

- dyplom ukończenia studiów wyższych przynajmniej I stopnia (inżynierskich lub licencjackich),

Miejsce składania dokumentów:

Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk o Ziemi

ul. Mickiewicza 16, 70-383 Szczecin, pok. 309, ew. 310

Terminy rekrutacji:

Rejestracja na stronie http://www.podyplomowe.usz.edu.pl od 12 VI 2017

Składanie dokumentów: 4-22 IX 2017

Limit przyjęć: 30 osób

Ogólne zasady warunków i trybu rekrutacji na studia podyplomowe prowadzone przez Uniwersytet Szczeciński są publikowane na stronie: http://www.podyplomowe.usz.edu.pl/

KONTAKT