Rekrutacja-Studia Podyplomowe BiOZE (2 edycja)

CELE STUDIÓW   Przekazanie słuchaczom wiedzy prawnej, ekonomicznej i przyrodniczej dotyczącej OZE; zaznajomienie m.in. z potencjałem energetycznym Polski, zwłaszcza części północno-zachodniej, innowacyjnym pozyskiwaniem biopaliw, analizą dokumentacji planistycznej oraz metodami prowadzenia konsultacji i rozwiązywania konfliktów społecznych dotyczących inwestycji OZE.

FORMA   Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów, ćwiczeń, zajęć laboratoryjnych oraz warsztatów w działających elektrowniach OZE w Polsce i w Niemczech.

ORGANIZACJA Studia trwają 2 semestry. Kończą się uzyskaniem świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Zajęcia zaczynają się w październiku, będą odbywały się w piątki od 17.00 oraz w soboty (ew. sporadycznie w niedziele), zazwyczaj co drugi tydzień.

KOSZTY   Koszt studiów to 1450 złza semestr z możliwością rozbicia na raty po 725 zł. Istnieje możliwość wystawienia faktury na zakład pracy słuchacza (np. urząd) po uzyskaniu zgody pracodawcy na całkowite lub częściowe pokrycie kosztów studiów.

WYMAGANIA WSTĘPNE Ukończone studia wyższe przynajmniej I stopnia (inżynierskie lub licencjackie).

Wymagane dokumenty:

- podanie - kwestionariusza o przyjęcie na studia podyplomowe (dostępny na stronie www.podyplomowe.usz.edu.pl)

- dyplom ukończenia studiów wyższych przynajmniej I stopnia (inżynierskich lub licencjackich),

Miejsce składania dokumentów:

Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk o Ziemi

ul. Mickiewicza 16, 70-383 Szczecin, pok. 309, ew. 310

Terminy rekrutacji:

Rejestracja na stronie http://www.podyplomowe.usz.edu.pl od 12 VI 2017

Składanie dokumentów: 4-22 IX 2017

Limit przyjęć: 30 osób

Ogólne zasady warunków i trybu rekrutacji na studia podyplomowe prowadzone przez Uniwersytet Szczeciński są publikowane na stronie: http://www.podyplomowe.usz.edu.pl/

KONTAKT