Strategia miasta. Spotkanie z zastępcą prezydenta Szczecina, Michałem Przepierą

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Przepierą pt. "Strategia miasta" w środę, 20 września, o godz. 17:00. Spotkanie odbędzie się w auli (wejście od ul. Podgórnej, III p.). Podczas spotkania Michał Przepiera - Zastępca Prezydenta Szczecina, przedstawi strategię rozwoju miasta, m.in.: planowane inwestycje, Floating Garden 2050, programy foresightowe. Prezentacja odbędzie się w ramach Urban Days - cyklu konferencji, debat i wykładów, poświęconych szeroko rozumianej problematyce urbanistycznej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych ze Szczecińskim Obszarem Metropolitalnym.

Współorganizatorami spotkania są: Stowarzyszenie Rozwoju i Edukacji Lider oraz Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego.