Ruszyła rekrutacja na studia 2018/2019

12 czerwca ruszyła rekrutacja na studia na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego. Kandydaci od tego dnia mogą rejestrować się w serwisie Elektronicznej Rejestracji Kandydatów na stronie internetowej uczelni. Znajdą tu informacje dotyczące kryteriów kwalifikacji na studia, poszczególnych etapów rekrutacji, wymaganych dokumentów, płatności, a także wykaz olimpiad, których laureaci i finaliści mogą korzystać z preferencyjnych warunków w procesie rekrutacji.

Studia stacjonarne I stopnia na Wydziale Nauk o Ziemi US:
Lista wszystkich kierunków dostępna jest na stronie internetowej:http://kandydaci.usz.edu.pl/category/2018-2019/i-stopnia/wnoz-i-stopnia/

Kierunki ogólnoakademickie

Geografia

Geologia

Gospodarka przestrzenna

Oceanografia

Kierunki praktyczne

Bezpieczeństwo wodne

Turystyka i rekreacja

Studia stacjonarne II stopnia:
Lista wszystkich kierunków dostępna jest na stronie internetowej: http://kandydaci.usz.edu.pl/category/2018-2019/ii-stopnia/wnoz-ii-stopnia/

Kierunki ogólnoakademickie

Geologia

Geografia

Kierunki praktyczne

Turystyka i rekreacja

Co? Jak? Kiedy?

1 NABÓR

Pierwszy etap pierwszego naboru na studia stacjonarne I stopnia rozpoczął się 12 czerwca i potrwa do 5 lipca. Pierwszy etap pierwszego naboru na studia II stopnia rozpoczął się 12 czerwca i potrwa do 17 sierpnia.

Informacje o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu do drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego kandydaci poznają:
- na studia stacjonarne I stopnia 10 lipca
- na studia II stopnia 22 sierpnia.

Decyzje o przyjęciu na studia zostaną ogłoszone:
- na studia stacjonarne I stopnia 19 lipca
- na studia II stopnia 30 sierpnia.

2 NABÓR

Pierwszy etap drugiego naboru na studia stacjonarne I stopnia rozpocznie się 12 lipca i potrwa do 17 sierpnia. Pierwszy etap drugiego naboru na studia II stopnia rozpocznie się 24 sierpnia i potrwa do 14 września.

- na studia stacjonarne I stopnia 22 sierpnia
- na studia II stopnia 19 września.

Decyzje o przyjęciu na studia zostaną ogłoszone:
- na studia stacjonarne I stopnia 30 sierpnia
- na studia II stopnia 27 września.

3 NABÓR

Pierwszy etap trzeciego naboru na studia stacjonarne I stopnia rozpocznie się 24 sierpnia i potrwa do 14 września.

Informacje o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu do drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego kandydaci na studia stacjonarne I stopnia poznają 19 września.

Decyzje o przyjęciu na studia stacjonarne I stopnia zostaną ogłoszone 27 września.

* Ogłoszenie kolejnego naboru na danym kierunku (specjalności) studiów następuje tylko pod warunkiem niewypełnienia uchwalonego limitu miejsc.

Zasady przyjmowania na studia w nadchodzącym roku akademickim, terminy postępowania rekrutacyjnego, pełną ofertę kierunków na nadchodzący rok akademicki oraz szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji kandydaci znajdą w serwisie internetowym: http://kandydaci.usz.edu.pl/.

Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące rekrutacji na Wydziale Nauk o Ziemi US można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.