Ogłoszenie o naborze pracodawców zainteresowanych organizacją staży dla studentów Bezpieczeństwa Wodnego

Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk o Ziemi, ogłasza nabór pracodawców zainteresowanych organizacją i realizacją trzymiesięcznych staży kąpieliskowych dla studentów I roku kierunku Bezpieczeństwo Wodne, będących beneficjentami projektu „Studia praktyczne drogą do sukcesu zawodowego”.

W okresie realizacji wsparcia Pracodawca otrzymuje refundację wynagrodzenia opiekuna stażu, pozostałe koszty, tj. m.in. wynagrodzenie stażysty, koszty ubezpieczenia, badań lekarskich pozostają po stronie realizatora projektu, tj. Uniwersytetu Szczecińskiego.

Oferty należy składać na załączonym formularzu, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Mickiewicza 18, p. 14. Dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie staży, określającym obowiązki stron, tj. Uniwersytetu Szczecińskiego, który jest organizatorem stażu, Pracodawcy, przyjmującego studentów na staż oraz studentów kierunku „Bezpieczeństwo wodne”, którzy biorą udział w stażu.

Informacja o projekcie:
Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego realizuje projekt „Studia praktyczne drogą do sukcesu zawodowego” (POWR.03.01.00-00-DU11/18-00), współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. W ramach projektu, w systemie dualnym, realizowany jest program studiów dla kierunku „Bezpieczeństwo wodne”. Celem studiów dualnych jest przygotowanie praktyczne studentów do przyszłej pracy, dzięki odbyciu przez nich profesjonalnych staży. Studenci I roku kierunku, po zakończeniu II semestru studiów są przygotowani do odbycia stażu kąpieliskowego u pracodawców, którzy są w stanie zapewnić im odpowiednie warunki do nauki.

Formularz zgłoszeniowy dla pracodawców - PDF

Formularz zgłoszeniowy dla pracodawców - WORD

Zalecenia Rady w sprawie ram jakości staży